MPO Efekt - energie efektivně
 INFORMAČNÍ PORTÁL Ministerstva průmyslu a obchodu
    O PODPOŘE ENERGETICKÝCH ÚSPOR A VYUŽITÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE

Legislativa - Zákony a vyhlášky

V této sekci vám nabízíme přehled platných zákonů a prováděcích vyhlášek v oblasti elektroenergetiky, plynárenství a teplárenství a také v oblasti hospodárného využívání energie a využívání obnovitelných a druhotných zdrojů energie. Zákony jsou řazeny chronologicky, od nejnovějších k nejstarším. Ke každému zákonu jsou přiřazeny prováděcí vyhlášky a pro úplnost také prováděcí nařízení vlády, která jsou uvedena také na zvláštní stránce. V detailu předpisu jsou přiřazeny také další související legislativní předpisy (zákony, nařízení vlády, evropské směrnice apod.). Texty zákonů na stránkách Portálu veřejné správy, na které odkazujeme, jsou vždy úplným zněním tohoto předpisu, tedy včetně všech schválených a platných změn.

Zákony a vyhlášky Aktuality 

  • EFEKT 2017 - metodický pokyn pro žádost o dotaci na VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

    11.12.2016 MPO vydalo metodický pokyn jak správně vytvořit žádost o dotaci na rekonstrukci veřejného osvětlení, jaký má být energetický audit a dlaší podrobnosti. Tento pokyn je velmi důležitý pro žadatele o dotaci na VO.
    Stáhnout
  • EFEKT 2016/2017 - PŘÍRUČKA K ON-LINE FORMULÁŘI EDS (příloha č.4) PRO VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ

    11.12.2016 Toto je vybraná část příručky pro příjemce dotace Z PROGRAMU efekt 2016/2017 NA VEŘEJNÉ OSVĚTLENÍ. Obsahuje návod, jak je možné nový projekt založit, upravit, smazat, tisknout dokumentace projektu aj. = vytvoření přílohy č. 4.
    Stáhnout

© MPO 2008. Kontakt na správce webu:
Realizoval: EkoWATT. Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect