MPO Efekt - energie efektivně
 INFORMAČNÍ PORTÁL Ministerstva průmyslu a obchodu
    O PODPOŘE ENERGETICKÝCH ÚSPOR A VYUŽITÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE

Publikace

V této rubrice najdete publikace vydané s podporou z Programu EFEKT - Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie.

Veřejné osvětlení pro 21. století

Rok vydání: 2017
Velikost: 7.3 MB
Zdroj: PORSENNA o.p.s.
Stáhněte zde:   https://www.mpo-efekt.cz/upload/7799f3fd595eeee1fa66875530f33e8a/prirucka-vo-21.-stoleti-efekt-2017-porsenna.pdf

Dílčích tematických publikací a metodických příruček je k dispozici celá řada, stejně jako v ČR dlouhodobě dobře funguje informovanost v oblasti veřejného osvětlení, osvětově působí zejména Společnost pro rozvoj veřejného osvětlení, dále také například IRMO a vychází odborný časopis Světlo (www.odbornecasopisy.cz/svetlo/), jehož, jakož i dalších zdrojů v této příručce, s výhodou využíváme.
Relativně bouřlivý vývoj v oblasti světelných zdrojů, jejich řízení, regulace a také v oblasti normotvorby způsobuje, že jakákoli příručka rychle zastarává. Pokusili jsme se zde vytvořit alespoň částečně nadčasový zdroj informací, inspirace a podkladů tak, aby všichni, kteří se v oblasti veřejného osvětlení pohybují denně či jen příležitostně, měli po ruce komplexní informace a mohli se k nim kdykoli vrátit na jedno místo.


© MPO 2008. Kontakt na správce webu:
Realizoval: EkoWATT. Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect