MPO Efekt - energie efektivně
 INFORMAČNÍ PORTÁL Ministerstva průmyslu a obchodu
    O PODPOŘE ENERGETICKÝCH ÚSPOR A VYUŽITÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE

Publikace

V této rubrice najdete publikace vydané s podporou z Programu EFEKT - Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie.

Efektivní vytápění úsporných domů

Rok vydání: 2017
Velikost: 10.2 MB
Zdroj: EkoWATT
Stáhněte zde:   https://www.mpo-efekt.cz/upload/7799f3fd595eeee1fa66875530f33e8a/e-book-efektivni-vytapeni-uspornych-domu.pdf

Cílovou skupinou jsou zejména stavebníci, ale i odborná veřejnost. Publikace funguje jako informační podpora vyhlašovaným programům, jako například Nová zelená úsporám apod. Publikace diskutuje a kriticky analyzuje jednotlivá možná řešení z různých hledisek: technického, uživatelského a ekonomického.
Pro ekonomické hodnocení jsou použita obvyklá kritéria ekonomické efektivnosti. Zjištěné skutečnosti jsou přehledně shrnuty v závěrečném hodnocení.
Publikace volně navazuje na titul Ekonomika energeticky úsporné výstavby z roku 2014, který je zaměřen na stavební systémy a jehož výstupem je leták a e-book, který je volně ke stažení pod názvem: Je úsporný dům opravdu úsporný – Z čeho postavit úsporný dům?
Zpracované publikace lze velmi dobře a prakticky využít jako názorné a snadno pochopitelné informační materiály v oblasti úspor energií v rodinných a bytových domech.
© MPO 2008. Kontakt na správce webu:
Realizoval: EkoWATT. Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect