Efekt energie Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

EKIS – bezplatné poradenství o energetických úsporách

Obraťte se na kvalifikované energetické odborníky garantované Ministerstvem průmyslu a obchodu a ZDARMA s nimi konzultujte své dotazy. Energetická konzultační a informační střediska (EKIS a mobilní M-EKIS) nabízí široké veřejnosti bezplatné poradenství o úsporách energie.

EKIS poradna má dlouhou tradici, jsme tu s vámi již od roku 1990. Desítky tisíc zodpovězených dotazů a uskutečněných konzultací pomohly mnoha klientům k rozhodnutí a realizaci úsporných energetických opatření. Samozřejmostí je fundované doporučení vhodného dotačního programu pro konkrétního klienta a pomoc s podáním žádosti o dotaci.

Vyberte si svůj EKIS nebo mobilní M-EKIS, nechte si nezávazně zdarma zpracovat "návrh energetických opatření" na míru pro vaši nemovitost i finanční možnosti. Uvažte dobu návratnosti případné investice do realizace úsporného projektu a rozhodněte se šetřit své finance i naši planetu.

Vyhledat poradce

Energetičtí specialisté zdarma poradí od výběru úsporného osvětlení či spotřebiče přes vhodné zateplení, správné vytápění, plánování rekonstrukce až po velké projekty energeticky úsporných staveb.

Pomohou také s dotacemi, tvorbou dotační žádosti i další administrativou pro získání dotace. Na EKIS odborníky se může obrátit opravdu každý – občané, podnikatelé a firmy i zástupci obcí, měst a krajů.

polohaHledat poblíž mé aktuální polohy
Zobrazit na mapě Zobrazit seznam
rozbalit
Ekis
Ing. Lukáš Roubíček
MĚSTO: Praha; Liberec; Mladá Boleslav; Mnichovo Hradiště; Turnov;
OKRES: území Hlavního města Prahy; Liberec; Mladá Boleslav; Semily;
Olomoucký kraj, Pardubický kraj
Mobilní - přijedeme za Vámi!
rozbalit
Ekis
Ing. Miluše Pospíšilová
MĚSTO: Velké Meziříčí, Třebíč, Žďár nad Sázavou
OKRES: Třebíč, Žďár nad Sázavou
Vysočina
Mobilní - přijedeme za Vámi!
rozbalit
Ekis
Ing. arch. Helena Šnajdarová
OKRES: Rychnov nad Kněžnou, Brno-město, Brno-venkov, Ústí nad Orlicí Náchod
Jihomoravský kraj, Královehradecký kraj, Pardubický kraj
Mobilní - přijedeme za Vámi!
Zobrazit všechny poradce

Najdete nás po celé ČR

Energetické specialisty najdete v desítkách středisek EKIS zastoupených ve všech krajích ČR. Konzultovat s nimi můžete vždy v pondělí a středu od 13 do 19 hodin osobně v EKIS, nebo pohodlně a bezpečně prostřednictvím online videohovoru. Mobilní EKIS za vámi přijede na vaši nemovitost.

Využijte internetovou poradnu

Rady a tipy odborníků najdete také v internetové poradně iEKIS, kde i vy můžete zveřejnit svůj odborný dotaz. Využijte k tomu on-line formulář a EKIS poradci dotaz zodpoví do 7 dnů. Dobré rady naleznete také mezi stovkami zveřejněných publikací, které jsou zde volně k dispozici
Střediska EKIS jsou zřízena v rámci státního programu EFEKT na podporu úspor energie, který vyhlašuje Ministerstvo průmyslu a obchodu se záměrem podílet se na naplňování Státní energetické koncepce.