MPO Efekt - energie efektivně Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Efekt

Program efekt

Vázvy

Výzvy

Ekis
Energetické poradenství

Ekis

Publikace

Publikace

HLEDÁME NOVÁ EKIS PO CELÉ ČR

Program EFEKT 2020 nabízí mj. dotaci na provoz energetických konzultačních a informačních středisek, tzv. EKIS. Uvítáme nová EKIS zejména v Karlovarském, Královéhradeckém a Libereckém kraji.
uzávěrka podání žádosti o dotaci na rok 2021 je 30.9.2020

Prohlášení o zpracování osobních údajů ve státním programu na podporu úspor energie (GDPR)

Informace - osobní údaje (GDPR)

Internetová poradna i-EKIS / odpověď

7.4.09 / dotaz č. 13904
dobrý den, zajímalo by mě, jakou formou se může žádat o dotaci, protože nemám žádnou zkušenost, prosím o odpověď, za jakých podmínek a kdo a kde se může žádat, protože se jedná o dotaci, je to nevratné, nebo později se zplácí,mám již zateplenou severní stranu rodinného domu a vyměněné okna v jednom podlaží , můžu žádat, když již je na domě něco provedeno, dům je 30let starý,a ještě jedna otázka,je to povinnost všech domů nechat si provést audit na teplo? děkuji
Dobrý den, na zlepšení tepelně technických vlastností RD můžete využít dotačního titulu z programu GIS ("Zelená úsporám"), který administruje Státní fond ŽP a bude vyhlášen 7.4.2009. Podrobnější podmínky najdete až po zveřejnění programu na www.sfzp.cz. Předběžně tam můžete získat nevratnou dotaci na zateplení, vč. výměny oken a při splnění určitých požadavků až do výše okolo 100 tis.Kč. Podmínkou je mít zpracovaný PD oprávněnou osobou, který bude garantovat navržené parametry.
Pokud potřebujete podrobnější informace, obraťte se telefonicky nebo osobně na některý poradenské středisko EKIS (seznam a kontakty na webu www. m,po-efekt.cz).

*go161109*
Odpovídá:  Editor MPO - tisk