MPO Efekt - energie efektivně Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Efekt

Program efekt

Vázvy

Výzvy

Ekis
Energetické poradenství

Ekis

Publikace

Publikace

HLEDÁME NOVÁ EKIS PO CELÉ ČR

Program EFEKT 2020 nabízí mj. dotaci na provoz energetických konzultačních a informačních středisek, tzv. EKIS. Uvítáme nová EKIS zejména v Karlovarském, Královéhradeckém a Libereckém kraji.
uzávěrka podání žádosti o dotaci na rok 2021 je 30.9.2020

Prohlášení o zpracování osobních údajů ve státním programu na podporu úspor energie (GDPR)

Informace - osobní údaje (GDPR)

Internetová poradna i-EKIS / odpověď

8.4.09 / dotaz č. 13909
Dobrý den,
je možné čerpat z programu "Zelená úsporám" prostředky pouze na výměnu oken v bytovém domě? Žádná další dílčí zateplení není možno na domě provést (památkově chráněná budova).
Není mi jasná formulace u výše podpory, kde u dílčího zateplení bytového domu je uvedeno buď:
1) dílčí zateplení BD alespoň tři opatření nebo
2) dílčí zateplení BD dvě opatření.

Předem díky za odpověď

S pozdravem

Dobrý den,

na podrobnosti k dotacím z programu "Zelená úsporám" Vám doporučujeme zeptat se přímo na Státním fondu životního prostředí, který má pro tyto účely bezplatnou infolinku s číslem: 800 260 500 (Po - Pá od 8.00 do 16.00).

Pokud se nemůžete dostat k informačním materiálům, které jsou k programu vydány (viz servery www.zelenausporam.cz nebo http://www.mzp.cz/cz/letter_il090407zelena_usporam a také http://www.sfzp.cz/sekce/476/dokumenty-ke-stazeni/ ), je možné je stáhnout také zde: http://www.ekowatt.cz/cz/novinky/zelena-usporam-energie
Příjem žádostí o dotace bude zahájen na Den Země - ve středu 22. dubna 2009. Žádost se podává vždy v papírové podobě na určeném formuláři na krajských pracovištích SFŽP nebo na pobočkách pověřených bank, kde budou formuláře k vyzvednutí. Formulář bude též od 22. dubna ke stažení na webových stránkách www.zelenausporam.cz.

Karel Srdečný, EkoWATT

*go161109*
Odpovídá:  Ing. Karel Srdečný* - tisk