MPO Efekt - energie efektivně Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Efekt

Program efekt

Vázvy

Výzvy

Ekis
Energetické poradenství

Ekis

Publikace

Publikace

HLEDÁME NOVÁ EKIS PO CELÉ ČR

Program EFEKT 2020 nabízí mj. dotaci na provoz energetických konzultačních a informačních středisek, tzv. EKIS. Uvítáme nová EKIS zejména v Karlovarském, Královéhradeckém a Libereckém kraji.
uzávěrka podání žádosti o dotaci na rok 2021 je 30.9.2020

Prohlášení o zpracování osobních údajů ve státním programu na podporu úspor energie (GDPR)

Informace - osobní údaje (GDPR)

Internetová poradna i-EKIS / odpověď

11.4.09 / dotaz č. 13981
Važení jsem v plném invalidním důchodu již 10 let a vydelava jen manžel a to jeste dost malo.Chteli jsme se zeptat zda by jste nam nemohli pomoci s penezi na zatepleni domu, který mame v okrese Mlada Boleslav a jelikoz je montovany vice nez akutne potrebuje zatepleni a to fasady a podlah.Pujcky ,ktere jsme vycerpali splacime a vic uz nam banky nedaji. Proto vas touto cestou moc prosim o akutni pomoc,jelikoz topime elektrikou a nynejsi rocni castky za el. energii presahuji 50.000Kc Prosim moc prosim zkuste nas zaradit do nektereho programu,abychom mohli dostat dotacitedy nenavratnou pujcku.Dum je cca 25 let stary,ale v perfektnim stavu,jelikoz ho s manzelem opravdu udrzujeme. Pred necelymi 3 lety jsme si vzali uver na nova plastova okna.Na vice ale uz nemame.
S pozdravem
Vážená paní,
v současné době se rozbíhá program Zelená úsporám, který umožňuje získat dotaci na zateplení domu. Podrobnosti najdete na stránkách SFŽP http://www.sfzp.cz/sekce/471/pokyny-pro-zadatele-a-prijemce-podpory/. Podívejte se na to, přečtěte si Příručku pro žadatele a až si ujasníte na co a kolik peněz můžete dostat tak se objednejte do naší poradny (http://www.ekowatt.cz/cz/sluzby/bezplatne-energeticke-poradenstvi-ekis/), vezměte sebou plánky domu a faktury za elektřinu a kolegové s vámi proberou co všechno by se ve vašem případě dalo na tom domě udělat.
S pozdravem K.Murtinger

*go181209*
Odpovídá:  Mgr. Karel Murtinger* - tisk