MPO Efekt - energie efektivně Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Efekt

Program efekt

Vázvy

Výzvy

Ekis
Energetické poradenství

Ekis

Publikace

Publikace

Prohlášení o zpracování osobních údajů ve státním programu na podporu úspor energie (GDPR)

Informace - osobní údaje (GDPR)

Internetová poradna i-EKIS / odpověď

25.11.02 / dotaz č. 2702
Vážení přátelé,
obracím se na Vás s dotazem, kde bych mohl sehnat databázi s přehledem firem působíchích v oblasti úspor energie a firmy zabývající se problematikou řešení ergetických sítí.
Jsme firma, která jako výhradní zástupce společnosti Onity,S.L. na českém trhu dodává energetický řídící systém SENERCOMM, který je znám v USA již řadu let a touto cestou se snažíme najít vhodné odběratele.
s přáním hezkého dne
<P>Vážený pane ,</P>
<P>databáze firem působících v oblasti úspor energie lze nalézt na internetových stránkách České energetické agentury <A href="http://www.ceacr.cz">www.ceacr.cz</A>, případně Státního fodnu životního prostředí <A href="http://www.sfzp.cz">www.sfzp.cz</A> . Jedná se vesměs o energetická konzultační a niformační střediska působící po celém území ČR. Firmy zabývající se problematikou řešení energetických sítí (teoreticky i prakticky) jsou sdruženy v Cechu topenářů a instalatérů ČR, e-mail: <A href="mailto:cti@sou-jilova.cz">cti@sou-jilova.cz</A> , v asociaci montážních firem technického zařízení budov, e-mail: <A href="mailto:am@mymail.cz">am@mymail.cz</A> a v Asociaci podniků topenářské techniky, tel.: 554 601 321, 554 849 333. </P>

<P>&nbsp;</P>
Odpovídá:  -
Téma:  Ostatní
tisk