MPO Efekt - energie efektivně Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Efekt

Program efekt

Vázvy

Výzvy

Ekis
Energetické poradenství

Ekis

Publikace

Publikace

Prohlášení o zpracování osobních údajů ve státním programu na podporu úspor energie (GDPR)

Informace - osobní údaje (GDPR)

Internetová poradna i-EKIS / odpověď

22.11.02 / dotaz č. 2726
Dobrý den,

předem dopisu Vás zdravím a věřím že mě zkusíte odpovědět na pár drobných otázek ,týkajících se sluneční energie (popřípadě větrné energie).
Dúvod zájmu:Přírodní energie a její využití mě v tuto dobu začalo docela zajímat,z hlediska usporného režimu pro osoby jednotlivce i pro větší počet lidí,kteří si jsou vědomi úspory energie.Mnoho lidí si představuje vydělat na energii jako takové (tím že šetří) ale myslím si že to nebude mít konců.Proto se dostává na slovo přírodní energie .V naší zemi si myslím zatím ne moc známá tématika pro občany .

Záměr:Mám zájem na vytvoření podniku-firmy ,ketrá by se zabívala poradenstvím pro lidi či firmy využivající mojich nabídek.Jakých :Můj plán spočívá v tom soustředit se na určitý kraj, jednalo by se o kraj vysočina ,důvod proč vysočina bych napsal př dalším dopise.
Otázka:Jedná se mě oto vytvořit firmu ,ketrá by se tím vším zabívala,ptám se jeli to možné ,co k tomu potřebuji, jáké jsou vstupní předpoklady ,znalosti ,požadavky po finanční stránce .
A nebo se spojit s konkrétní firmou která se těmito věci zajímá a spojit se sní.
Bylo by možné aby jste mě prosím zasalali iniciály firem ,ketré se zabývají přírodní energii.Jednalo by se o firmy z Vysočiny a Brna ,Znojma ,Ždarnad Sázavou .
To by zatím stačilo.
<P>Vážený pane ,</P>
<P>pro navázení spolupráce v daném oboru bych doporučoval nejprve osobní konzultaci v některém zporadenských konzultačních středisek specializovaných na úspory energie a využívání obnovitelných zdrojů energie ve Vašem regionu. Přehled těchto středisek najdete na internetových stránkách <A href="http://www.ceacr.cz">www.ceacr.cz</A>. Ze zde uvedených MEPS nebo EKIS si vyberete dle svého uvážení a domluvíte konzultaci na místě v uvedených konzultačních hodinách.</P>
<P>S pozdravem&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Ing. Luboš Veverka</P>
Odpovídá:  - tisk