MPO Efekt - energie efektivně Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
Efekt

Program efekt

Vázvy

Výzvy

Ekis
Energetické poradenství

Ekis

Publikace

Publikace

ON-LINE KONZULTACE V PORADNÁCH EKIS

Od r. 2021 budete moci
V PORADNÁCH EKIS KONZULTOVAT ON-LINE, nejen osobně a na webu. ON-LINE KONZULTACE přinesou výhody audio+video kontaktu, ale bez zdravotního rizika.

Prohlášení o zpracování osobních údajů ve státním programu na podporu úspor energie (GDPR)

Informace - osobní údaje (GDPR)

ON-LINE KONZULTACE V PORADNÁCH EKIS

09.12.2020

Mnoho lidí a firem se ke konkrétním informacím o úsporách energie dostává obtížně. Někteří preferují osobní kontakt, protože interakce s odborníkem nad konkrétním problémem je nenahraditelná a často přináší inovativní řešení. On-line konzultace budou probíhat přes různé vizuální komunikační platformy a mohou osobní kontakt z velké části nahradit a zároveň eliminovat zdravotní riziko.
60 bezplatných energetických poraden EKIS je k vám dispozici po celé republice a jsou připraveny přivítat zájemce o informace vždy v pondělí a ve středu od 13 do 17 hodin.
Klientům se věnují odborníci na energetiku a stavebnictví z řad energetických specialistů, projektantů, architektů a dalších profesí, kteří mají co nabídnout v oblasti úspor energie. Poraďte se o možných úsporách energie ve vaší domácnosti, firmě či obci. Nyní je vhodné využít čas strávený mimo každodenní shon k uskutečnění úsporných energetických opatření, o kterých možná již dlouho přemýšlíte. Odborníci v EKIS jsou připraveni poradit, jak na to.
Využijte zdarma pomoci energetických odborníků v síti EKIS, kterou pro vás zřizuje MPO.