MPO Efekt - energie efektivně
 INFORMAČNÍ PORTÁL Ministerstva průmyslu a obchodu
    O PODPOŘE ENERGETICKÝCH ÚSPOR A VYUŽITÍ OBNOVITELNÝCH ZDROJŮ ENERGIE

Publikace

V této rubrice najdete publikace vydané s podporou z Programu EFEKT - Státního programu na podporu úspor energie a využití obnovitelných zdrojů energie.

Vzdělávací průvodce nejen očima studentů

Rok vydání: 2011
Velikost: 6.4 MB
Zdroj: Mgr. Radovan Šejvl
Stáhněte zde:   https://www.mpo-efekt.cz/upload/7799f3fd595eeee1fa66875530f33e8a/publikace_vzdelavaci-pruvodce_33energetickych-mist_2011_komprimovany.doc

Smyslem „vzdělávacího průvodce“ obsahujícího 33 zajímavých míst v energetice s potenciálem energetických úspor je nabídnout široký přehled zajímavých míst a být tak nápomocný školám při organizaci vzdělávacích zájezdů. Kromě stávajících pilířů naší energetické soustavy tento průvodce studentům přináší nejnovější poznatky výzkumu a vývoje, protože obsahuje i nové, doposud málo známé a vývojové projekty a prototypové instalace. Hlavní těžiště celé práce (nad rámec encyklopedických faktů) spočívá v zaznamenání postřehů z každého navštíveného cíle očima studentů, ať se již jedná o formu reportáže, rozhovor nebo fotografie studentů. Elektronická verze obsahuje mnohem více fotografií včetně prezentací firem či technických podkladů.
© MPO 2008. Kontakt na správce webu:
Realizoval: EkoWATT. Webhosting, webdesign a publikační systém Toolkit - Econnect