Efekt energie Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Aktuální výzvy

Cesta k dotaci

Energetické poradenství

Dokumenty

Nová bezplatná energetická služba Mobilní EKIS M-EKIS 19.09.2022

Nová bezplatná energetická služba Mobilní EKIS M-EKIS

Od konce září bude pro širokou veřejnost dostupná služba MOBILNÍ EKIS. Energetický specialista přijede za vámi a zdarma vám poskytne poradenství v oblasti úspor energie.
Zavedení energetického managementu - pro velký zájem je výzva prodloužena do 30. září 2022 25.08.2022

Zavedení energetického managementu - pro velký zájem je výzva prodloužena do 30. září 2022

Dotace na energetický management je určena velice širokému spektru žadatelů a může činit až 90% uznatelných nákladů až do výše 500 tisíc Kč.
Pomůže vám s opatřeními nezbytnými pro snižování energetické náročnosti vašeho nemovitého majetku či firmy. Neváhejte, zavolejte si o informace a podejte žádost. Sledujte informace zde na webu.
MEK 2022 Místní energetická koncepce 30.06.2022

MEK 2022 Místní energetická koncepce

Dotační výzva na MEK byla vyhlášena 29.6.2022. Místní energetickou koncepci je možné vytvořit pro jednotlivé obce nebo města a také pro dobrovolné svazky obcí
Projekty EPC 20.06.2022

Projekty EPC

Máme pro vás připravené dvě výzvy na projekty řešené metodou EPC. Analýza vhodnosti objektů pro metodu EPC a zadávací dokumentace pro veřejnou zakázku na projekt EPC. Tyto výzvy budou vyhlášeny společně.
EPC metoda je neocenitelná pomoc pro investory, kteří nemají investice na úsporná opatření, ale přesto chtějí začít šetřit na energiích.

Program Efekt

PROGRAM EFEKT

STÁTNÍ PROGRAM NA PODPORU ÚSPOR ENERGIE MINISTERSTVA PRŮMYSLU A OBCHODU
Program EFEKT je jedním z nástrojů plnění cílů v oblasti zvyšování účinnosti užití energie, snižování energetické náročnosti